ANA SAYFA > PROJELER > PINAR APARTMANI
Geleceğe Güvenle Bakın...


SİSTEM GRUP İNŞAAT Farkı ile İzmirin en merkezi konumundaki

daireler Karabağlar, Basın Sitesinde yer almaktadır.Okul ,

Hastane ,Market ve Duraklara yürüme mesafesinde

olan konutlar. Deprem yönetmeliğine uygun, kaliteli

ve 1.sınıf malzemeler ile yapılmıştır. Binada ,doğalgaz,

mantolama yüksek ısı yalıtımıda yapılmıştır. 3+1 dairelerden

oluşan binada deniz ve doğa manzaralı dairelerde

mevcuttur.
TEKNİK ŞARTNAME

Taşıyıcı Sistem: Bina Betonarme Deprem Yönetmeliğine uygun karkas olacak şekilde projelendirilip imal edilecektir. İnşaatın kontrolü lisanslı bir Yapı Denetim Firması tarafından yapılacaktır.

Çatı: Binaya ahşap oturtma çatı yapılacaktır. Çatı kiremitleri TSE’ li malzeme olacaktır, kiremit altı ruberoit serilecektir.Çatı altına Isı yalıtım malzemesi (camyünü) serilecektir.

 Duvarlar: Dış duvarlar TSE’ li çift sıra tuğla ve izolasyonlu (13 cm.Tuğla+2 cm. Strofor +8 cm. Tuğlaveya tek sıra 20 cm.tuğla üzeri dış cephede ısı yalıtımı için mantolama yapılacaktır.

 Sıvalar: Meskenlerin sıvaları saten alçı olacaktır.

 Dış Cephe Doğramaları: Dairelerin pencere doğramaları PVC ve camları çift cam (ısıcam) olarak yapılacaktır. (EGEPEN,PAKPEN,FIRATPEN,ERPEN,WİNSA ve muadili)

 Korkuluklar: Mimari projeye uygun olarak balkon ve merdiven korkulukları dekoratif aluminyum profil - temperli cam olarak yapılacaktır.

 Boya: Dış cephe akrilik esaslı boya, daire içleri su bazlı plastik boya yapılacaktır. (FİLLİ BOYA,AFA COLOUR,MARSHALL veya muadili)Arsa sahipleri kendi dairelerinin renklerini seçebilecektir.

 Kartonpiyer: Odalar, salon, hol, mutfak kartonpiyer yapılacaktır.Salon ve koridora kartonpiyer içi ışık aydınlatma spotları yapılacaktır.

 Apartman Girişi: Merdiven basamakları ve yerleri kaliteli granit veya Afyon mermeri muadili mermer olacaktır.

 Sıhhi Tesisat: Banyo ve mutfaklarda sıcak su tesisatı yapılacaktır. Temiz su boruları PPRC plastik boru olacaktır. Balkonlara musluk için hat bırakılacaktır.

 Vitrifiye & Armatür : Vitrifiye (SEREL,VİTRA,EGE SERAMİK,İDEVİT veya muadili) ve armatürler (ECA,ARTEMA ve muadili) TSE’li birinci sınıf olarak monte edilecektir.

 Doğalgaz-Kalorifer: Bina ana doğalgaz kolon hattı yapılacaktır. Daire içlerindeki kalorifer altyapı boruları PPRC Plastik malzemeden yapılacaktır. Arsa sahibinin oturacağı bir (1) dairenin kombi ve radyatörleri takılacaktır.

 Klima Tesisatı: Salona, oturma ve yatak odalarına Split klima için elektrik tesisatı döşenecektir.

 Elektrik Tesisatı: TSE’li 1. sınıf malzeme kullanılacaktır. Salon ve oturma odası telefon prizi, salon, oturma odası ve yatak odasına anten tesisatı yapılacaktır. Balkon ve merdivenlerde aydınlatma armatürleri yapılacaktır. Her odaya elektrik aydınlatma tesisatı, anahtarları ve priz takılacaktır. ( VİKO,SHINDER ELECTRIC veya muadili)

Çatıya merkezi sistem uydu anteni konulacaktır.

Dairelerde kaliteli marka görüntülü zil sistemi (videofon) konacaktır.

 Yer Döşemesi: Salon ve odalar laminat parke, mutfak, antre, balkonlar ve banyo 1. sınıf seramik yapılacaktır. Banyo ve WC tavana kadar fayans yapılacaktır.Mutfak tezgah üstü duvar desenli seramik yapılacaktır. (EGE SERAMİK,SERAMİKSAN,GRANİSER veya muadili) Laminant parke seçimi arsa sahibinin danışılarak yapılacaktır.

 Mutfak Dolapları: Mutfak hazır mutfak olup,gövdeler Mdf lam-kapaklar vakum kapaklı modern tasarımlı olacaktır. Mutfak tezgahı granit yapılacaktır. Kullanılacak batarya 1. sınıf olacaktır. (ECA,ARTEMA ve muadili) Mutfak dolapları renk seçimi arsa sahibine danışılarak yapılacaktır.

 Banyo: Duş-duşakabin, klozet, hilton banyo dolabı yapılacaktır. Işıklık penceresine sineklik takılacaktır.

 Kapılar: Daire giriş kapısı kaliteli çelik kapı, oda kapıları amerikan yüzeyli pres kapı olacaktır.

 Asansör: Apartmanda 4 kişilik asansör olacaktır

 Panjur Sistemi: Dairelerde gizli panjur sistemi konacaktır. Salondaki panjur elektrikle çalışan şekilde(otomatik) olacaktır.
DİĞER PROJELER